0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Radim Pavelka
۲
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۰۰
Martin Bittner
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۳۰
Duy Tiep Vu
۰
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۱:۰۰
Antonin Belonoznik
۲
۳
Martin Bittner
Finished
۰۰:۰۰
Ludek Madle
۲
۳
Trojan Frantisek
Finished
۰۳:۰۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Karel Brozhik
Finished
۰۳:۳۰
Ludek Madle
۲
۳
Jan Potensky
Finished
۰۶:۰۰
Cesta Havrda
۱
۳
Josef Palecek
Finished
۱۱:۰۰
Daniel Branny
-
-
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۰۰
Petr Zivny
۳
۰
Dominik Lengal
Finished
۰۰:۰۰
Dominik Lengal
-
-
Martin Mastera
Finished
۰۰:۳۰
Patrik Pycha
-
-
Jiri Dusatko
inprogress
۰۰:۳۰
Kamil Kleprlik
-
-
Borek Moravec
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Nevrtal
-
-
Petr Zivny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Kolonicky
-
-
Daniel Branny
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۳۰
Petr Zivny
-
-
Martin Mastera
Finished
۰۲:۰۰
Daniel Branny
-
-
Borek Moravec
Finished
۰۲:۰۰
Martin Bittner
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۱
۳
Julius Legen
Finished
۰۲:۳۰
Michal Regner
۰
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۰۲:۳۰
Alesh Bayer
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۳:۰۰
Julius Legen
۰
۳
Jan Potensky
Finished
۰۳:۳۰
Michal Regner
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۴:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۰۴:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۴:۳۰
Jan Potensky
۳
۱
Trojan Frantisek
Finished
۰۴:۳۰
Petr Oliver Korp
۳
۲
Alesh Bayer
Finished
۰۵:۰۰
Julius Legen
۰
۳
Ludek Madle
Finished
۰۵:۰۰
Denis Hofman
۳
۲
Michal Regner
Finished
۰۵:۳۰
Trojan Frantisek
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۵:۳۰
Alesh Bayer
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۰۰
Trojan Frantisek
۱
۳
Julius Legen
Finished
۰۶:۳۰
Denis Hofman
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۶:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Michal Regner
Finished
۰۷:۰۰
Jan Potensky
۳
۲
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۷:۰۰
Jan Potensky
۳
۰
Ludek Madle
Finished
۰۸:۰۰
Denis Hofman
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۸:۰۰
Milan Smrcek
۳
۰
Petr Sudek
Finished
۱۰:۳۰
Jan Varcl Jr.
۳
۰
Vladimir Kubat
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Kadlec
-
-
Martin Cvecek
Finished
۱۰:۳۰
Lukas Kantor
-
-
Radomir Vavrecka
Finished
۱۰:۳۰
Petr Jochym
۳
۱
Martin Lorenc
Finished
۱۱:۰۰
Josef Belovsky
۲
۲
Jakub Stolfa
inprogress
۱۱:۰۰
Jaromir Cernik
۳
۱
Karel Pesek
Finished
۱۱:۰۰
  World TT-CUP
Roman Rybachuk
۳
۲
Serhii Berezynskyi
Finished
۰۲:۵۵
Vit Karasek
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Ilya Semenyuk
۲
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۰:۲۵
Petr Kotrbaty
۲
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Serhii Berezynskyi
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۰:۵۵
Vit Karasek
۳
۲
Petr Kotrbaty
Finished
۰۱:۲۰
Roman Rybachuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۱:۲۵
Roman Rybachuk
۳
۰
Ilya Semenyuk
Finished
۰۱:۵۵
Ondrej Fiklik
۲
۳
Vit Karasek
Finished
۰۲:۲۰
Serhii Berezynskyi
۰
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۲:۲۵
Sergii Lugovskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۳:۲۵
Roman Rybachuk
۰
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۳:۵۵
Kotlyarevskiy Semen
۲
۳
Ricardo Brito
Finished
۰۴:۰۰
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۴:۲۵
Farkash Andrey
۱
۳
Ricardo Brito
Finished
۰۴:۳۰
Serhii Berezynskyi
۳
۰
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۴:۵۵
Roman Rybachuk
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۵:۲۵
Serhii Berezynskyi
۰
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۵:۵۵
Andrey Chermensky
۳
۱
Ivanov Ruslan
Finished
۰۹:۲۰
Vladislav Ivanchatenko
۱
۳
Borysov Artem
Finished
۰۹:۲۵
Denis Nemchenko
۱
۳
Sergey Skachenko
Finished
۰۹:۵۰
Dmitriy Krishtal
۱
۳
Oleksandr Dziabura
Finished
۰۹:۵۵
Sergey Tsybulin
۳
۱
Vladislav Kalugin
Finished
۱۰:۰۵
Vootele Vaher
۳
۱
Urmas Roos
Finished
۱۰:۱۵
Igor Sukovaty
۱
۳
Alekseenko Dmitriy
Finished
۱۰:۲۰
Yury Abroskin
۳
۲
Evgeniy Gorkavenko
Finished
۱۰:۲۵
Dmitriy Baystryuchenko
۳
۰
Oleksiy Shindel
Finished
۱۰:۲۵
Andrii Baklykov
۲
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۰:۳۵
Cristian Manoqil
۳
۱
Francisco Cascales
Finished
۱۰:۴۰
Valdek Putkemaa
۱
۳
Vootele Vaher
Finished
۱۰:۴۵
Andrey Chermensky
۱
۳
Sergey Skachenko
Finished
۱۰:۵۰
Pavel Vilhelm
۰
۳
Jiri Manas
Finished
۱۰:۵۰
Vladislav Ivanchatenko
۳
۲
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۰:۵۵
Mykola Kyselyov
۰
۲
Yury Abroskin
inprogress
۱۱:۰۰
Yuryi Shchepanskyi
۲
۱
Vladislav Kalugin
inprogress
۱۱:۰۵
Mart Ojamaa
۰
۲
Urmas Roos
inprogress
۱۱:۱۵
Michal Nemec
۱
۰
Pavel Vilhelm
inprogress
۱۱:۲۰
Alekseenko Dmitriy
۱
۰
Ivanov Ruslan
inprogress
۱۱:۲۰
Oleksiy Shindel
-
-
Borysov Artem
بازی شروع نشده است
۱۱:۲۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Mykchailo Styranets
۱
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۰:۰۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Igor Akimov
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Misevra
۳
۱
Vladimir Naumovich
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Misevra
۰
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۱:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۲
Vladimir Naumovich
Finished
۰۱:۳۰
Igor Akimov
۱
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Naumovich
۰
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۲:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۱
Vadim Misevra
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۲:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Igor Akimov
۰
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۲
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۰۰
Yan Krol
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Kireev
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۰۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۶:۳۰
Dmitriy Batyuk
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Kireev
۳
۲
Yan Krol
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۲
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Mukha Taras
Finished
۰۹:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۰۹:۰۰
Alexander Pogonov
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۹:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Sharpay
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۱۰:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۲
Mukha Taras
Finished
۱۰:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۱۱:۰۰
  Europe TT Elite Series
Antoni Witkowski
۳
۲
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۰:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۲
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Repke
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۴۵
Damian Swierczek
۳
۰
Igor Dabrowski
Finished
۰۱:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Michal Krzyzanowski
Finished
۰۲:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۳:۱۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Petr David
Finished
۰۳:۳۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۳:۴۵
Igor Dabrowski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۰۴:۳۰
Damian Wojdyla
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۴:۴۵
Karol Wisniewski
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۲
Igor Dabrowski
Finished
۰۵:۴۵
Antoni Witkowski
۳
۰
Tomasz Kotowski
Finished
۱۰:۳۰
Maciej Podsiadlo
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۴۵
Josef Braun
۲
۲
Adrian Wiecek
inprogress
۱۱:۰۰
Utylski Rafal
۲
۰
Damian Korczak
inprogress
۱۱:۱۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Murad Asatryan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۰۰:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Avet Vasilyan
Finished
۱۰:۱۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۵۰
  Russia Liga Pro
Nikolay Zhurba
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۲:۰۰
Alexey Vlasov
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Yurii Merkushin
۲
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۳۰
Kirill Malahov
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۴:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۴:۳۰
Nikolay Zhurba
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Igor Mihaylov
۰
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۴:۴۵
Suntsov Artem
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Yurii Merkushin
۱
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۵:۴۵
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۰۰
Savinsky Aleksandr
۳
۰
Igor Blinov
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Ippolitov
۳
۰
Igor Sergeevich
Finished
۰۹:۳۰
Yaroslav Troyanov
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۹:۴۵
Igor Krikunov
۱
۳
Igor Meteleshko
Finished
۰۹:۴۵
Nikolay Pashkov
۱
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۰:۰۰
Igor Blinov
۲
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۱۵
Igor Sergeevich
۳
۱
Vladimir Pustoselov
Finished
۱۰:۳۰
Igor Meteleshko
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۲
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۰:۴۵
Vladimir Pustoselov
۱
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۱:۰۰
Viktor Rakhmanovskii
-
-
Yaroslav Troyanov
بازی شروع نشده است
۱۱:۱۵
Savinsky Aleksandr
۰
۱
Igor Krikunov
inprogress
۱۱:۱۵
Nikolay Pashkov
-
-
Igor Sergeevich
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Belarus Liga Pro
Andrei Bairakov
۲
۳
Andrei Smirnov
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Anishchenko
۳
۲
Andrei Bairakov
Finished
۱۰:۳۰
  Hungary TT Trophy Hungary
Imre Bak
۳
۱
Michal Korycki
Finished
۱۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید