0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa League Group F
SK Sturm Graz
۰
۰
SS Lazio
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa League Group E
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Manchester United
inprogress
۲۰:۱۵
FC Sheriff Tiraspol
۰
۰
Real Sociedad
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa League Group A
FC Zurich
۰
۰
PSV Eindhoven
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa League Group H
AS Monaco
۰
۰
Trabzonspor
inprogress
۲۰:۱۵
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۰
۰
Ferencvarosi TC
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa League Group C
HJK Helsinki
۰
۰
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group B
RSC Anderlecht
۰
۰
West Ham United
inprogress
۲۰:۱۵
Silkeborg IF
۰
۰
FCSB
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa League Group D
Malmo FF
۰
۰
1. FC Union Berlin
inprogress
۲۰:۱۵
  Iran Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
۰
۰
Zob Ahan
Finished
۱۵:۰۰
Paykan
۰
۰
Aluminium Arak
Finished
۱۶:۰۰
  Iran Azadegan League
Esteghlal Khuzestan
۰
۰
Saipa
Finished
۱۷:۳۰
Khalij Fars Mahshahr
۱
۲
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۷:۳۰
Khoosheh Talai
۰
۱
Darya Babol
Finished
۱۷:۰۰
Shams Azar Qazvin
۳
۱
Shahrdari Astara
Finished
۱۷:۱۵
Van Pars Naghsh Jahan
۰
۰
Mes Shahr-e Babak
Finished
۱۷:۱۵
Chooka Talesh
۱
۱
Kheybar Khorramabad
Finished
۱۷:۱۵
Arman Gohar
۱
۱
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۶:۴۵
Omid Vahdat Khorasan FC
۰
۳
Esteghlal Molasani
Finished
۱۶:۳۰
Chador Malu Yazd
۱
۱
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۶:۴۵
  Peru Primera Division
Ayacucho FC
۰
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes
۳
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Tucuman
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
CA River Plate
۵
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۴:۰۰
Independiente
۱
۲
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۴:۰۰
Defensa y Justicia
۳
۳
Racing Club
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie A
CR Flamengo RJ
۰
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Paranaense
۱
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۲:۰۰
Bragantino Red Bull
۲
۱
Cuiaba
Finished
۰۱:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۳
۲
Fluminense RJ
Finished
۰۱:۳۰
Ceara CE
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League, Group D
FC Slovacko
۰
۰
OGC Nice
inprogress
۲۰:۱۵
  Paraguay Primera Division
Cerro Porteno
۲
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۳۰
General Caballero JLM
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۰:۰۰
Olimpia Asuncion
۱
۰
Tacuary
Finished
۰۲:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Taawon Buraidah
۱
۰
Al-Wahda
inprogress
۱۹:۰۰
Al-Tai
۳
۰
Al-Khaleej
inprogress
۱۹:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League, Group E
SC Dnipro-1
۰
۰
FC Vaduz
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group C
KKS Lech Poznan
۰
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group G
Sivasspor
۱
۰
KF Ballkani
inprogress
۲۰:۱۵
  Bahrain Premier League
Al-Hala
۰
۱
Al-Muharraq
Finished
۱۷:۱۵
Al Hidd
۰
۰
Manama
inprogress
۲۰:۱۵
  World Friendly International Matches Women
Japan (W)
۲
۰
Nigeria (W)
Finished
۱۰:۵۵
Cyprus (W)
۵
۰
Liechtenstein (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Europe UEFA Europa Conference League, Group H
Pyunik Yerevan
۰
۰
FK Zalgiris Vilnius
inprogress
۲۰:۱۵
  Europe UEFA Europa Conference League, Group F
Molde FK
۰
۰
Shamrock Rovers FC
inprogress
۲۰:۱۵
  India Super Division Bangalore
FC Deccan
۱
۱
Rebels FC
Finished
۱۲:۰۰
Kodagu FC
۴
۱
Young Challengers
Finished
۱۴:۰۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۳
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۰۰
  Algeria U21 League 1
NC Magra U21
۰
۰
RC Arba U21
Finished
۱۸:۰۰
JS Kabylie U21
۱
۱
Paradou AC U21
Finished
۱۸:۰۰
USM Alger U21
۲
۲
ES Setif U21
inprogress
۱۸:۳۰
CR Belouizdad U21
۲
۰
US Biskra U21
Finished
۱۸:۰۰
CS Constantine U21
۱
۰
MC Alger U21
Finished
۱۸:۰۰
  Bolivia LFPB
Real Tomayapo
۰
۳
Always Ready
Finished
۰۱:۳۰
Aurora
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۳:۰۰
Oriente Petrolero
۳
۱
Real Santa Cruz
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie B
Cruzeiro MG
۱
۱
Ituano SP
Finished
۰۴:۰۰
  India Manipur State League
Ganggam SC
۲
۱
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۰:۳۰
  Jordan Jordan League
Shabab AL Ordun
۱
۱
Moghayer Al Sarhan
inprogress
۱۸:۳۰
Al Aqaba
-
-
Ma'an
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  El Salvador Primera Division
Once Deportivo de Ahuachapan
۱
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۱:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۰
۱
Pacific FC
Finished
۰۲:۳۰
  South America U20 South American Games
Chile U20
۱
۲
Ecuador U20
Finished
۱۵:۳۰
Colombia U20
-
-
Argentina U20
Finished
۱۷:۴۵
  World U23 International Friendlies Women
Portugal U23 (W)
۰
۰
Netherlands U23 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Alacranes De Durango
۲
۲
Atletico Morelia
Finished
۰۱:۳۰
Correcaminos
۴
۲
CA La Paz
Finished
۰۵:۳۵
Alebrijes Oaxaca
۰
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۳:۳۵
  Argentina Reserve League
Deportivo Riestra Reserves
۱
۰
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Chacarita Juniors Reserves
۲
۲
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
Juventus Managua FC
۱
۱
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۵:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Honka Espoo
۲
۱
FC Inter Turku
Finished
۱۸:۱۵
  Mexico U20 Championship
Santos Laguna U20
۰
۰
Pachuca U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Guatemala Primera Division
Chimaltenango FC
۱
۱
CSD Comunicaciones B
Finished
۰۰:۳۰
Aurora FC
۱
۰
Zacapa Tellioz
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Sanarate
۴
۳
San Benito FC
Finished
۰۰:۳۰
Mictlán
۱
۰
Barberena
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Marquense
۳
۰
CD Suchitepequez
Finished
۰۵:۳۰
  United States USL Championship
Memphis 901 FC
۲
۲
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۳:۳۰
El Paso Locomotive FC
۱
۴
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۴:۳۰
Louisville City FC
۲
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
New Mexico United
۰
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF League
Motagua
۰
۰
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۳۰
  Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۰:۳۰
Zamora FC
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۲:۴۵
  Cyprus Cyprus Cup
AEL Limassol
۱
۰
Ermis Aradippou
Finished
۱۷:۳۰
  Kuwait Premier League
Al Sahel Abu Halifa
۰
۰
Al-Arabi Kuwait
inprogress
۱۹:۴۵
  Ethiopia Premier League
Legetafo Legedadi
۱
۱
Dire Dawa
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric SC
۰
۱
Kedus Giorgis
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Copa Uruguay
Plaza Colonia
۰
۱
Penarol Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۳
۰
Baerum SK Sandvika
inprogress
۱۹:۳۰
  Myanmar National League
Myawady
۵
۱
Chinland FC
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL League One
FC Tucson
۰
۲
Central Valley Fuego
Finished
۰۵:۳۰
  Nicaragua Primera Division
UNAN Managua
۲
۲
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۲:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Mushuc Runa
۲
۱
Club 9 de Octubre
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Paraense 2nd Division
Sao Raimundo PA
۱
۲
Sao Francisco PA
Finished
۱۶:۰۰
  South America South American Games U19
Colombia U19
۲
۰
Argentina U19
Finished
۱۷:۴۵
Chile U19
۱
۲
Ecuador U19
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Bet South
MS Hapoel Lod
۱
۰
AC Hamachtesh Givataim
inprogress
۲۰:۰۰
  India Mizoram Premier League
Chhinga Veng FC
۲
۲
Aizawl
Finished
۱۳:۰۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Raanana
۰
۰
Ironi Nescher
inprogress
۱۹:۳۰
  Europe World Cup Women Qualification - UEFA
Portugal (W)
-
-
Belgium (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United States MLS
Inter Miami CF
۴
۱
Orlando City SC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۲:۳۰
  United States NISA
California Utd Strikers
۲
۰
Maryland Bobcats
Finished
۰۵:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۱
۱
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Ho Chi Minh City II (W)
۰
۴
Than Khoang San Viet Nam (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Alagoano U20
Cruzeiro U20
۱
۰
Zumbi EC U20
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Copa Gaucho
EC Guarani RS
۲
۱
Monsoon FC
Finished
۰۱:۳۰
Guarany de Bage
۱
۱
Gremio B
Finished
۰۲:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۱
۰
Xinabajul
Finished
۰۴:۳۰
  Europe Baltic Cup Women
Latvia (W)
۲
۳
Faroe Islands (W)
Finished
۱۳:۳۰
Estonia (W)
۲
۰
Lithuania (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Mongolia 2nd League
Ward
۱
۶
Kharaatsai
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Denmark Cup Women
Skjold (W)
۰
۳
Koge (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Brazil Paraibano 2nd Division
Confianca EC PB
۵
۱
Spartax FC
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia Armenian Cup
Lernayin Artsakh FC
۱
۳
FC Van Charencavan
Finished
۱۴:۳۰
BKMA Yerevan
۰
۱
FC Noah Artsakh
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Gaucho Women
SC Internacional (W)
۲
۲
Gremio RS (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga 3
Merani Tbilisi II
۱
۰
FC Guria Lanchkhuti
Finished
۱۴:۳۰
FC Irao
۳
۴
Varketili FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Borjomi
۲
۱
Bakhmaro
Finished
۱۴:۳۰
Tbilisi City
۱
۴
FC Gori
Finished
۱۴:۳۰
  Uzbekistan Pro League
Yangiyer
۱
۱
Gijduvon
Finished
۱۴:۳۰
  India Delhi League Women
Rangers SC (W)
۱
۲
Signature (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Brazil Rio Cup
Volta Redonda
۳
۲
Americano
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۳
۰
Ponte Preta SP U20
Finished
۰۰:۳۰
  Norway Interkretsserie U19
Nordstrand U19
-
-
Sarpsborg 08 U19
inprogress
۲۰:۰۰
Lyn U19
۲
۰
Skeid U19
inprogress
۲۰:۰۰
Baerum SK U19
-
-
Fredrikstad U19
inprogress
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید